KURUMSALBİZ KİMİZ ?

2010 yılında kurulan ve birçok sektörde başarılı çalışmalara imza atan HMC; Site & Bina Yönetim Hizmetleri alanında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

HMC PROFESSIONAL

Site Yönetim Hizmetleri alanında hizmet veren HMC SİTE & BİNA YÖNETİM, Gaziantep ve Kilis bölgemizde aranılan, kendi konusu ve çalışma alanında lider bir firma olma amacındadır.

AR-GE çalışmalarına önem veren, sürekli kendini yenileyen, eğitimi kendisine ilke edinen, hizmet alma ve vermenin gerektirdiği tüm yükümlülükleri iyi bilen, kuruluşundan bu güne hizmet verdiği tüm alan ve kurumlarda firma ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Sunulan hizmetler devlet ve özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sadakat ve benimsemeye önem veren sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan personelle yürütülmektedir.

Amacımız; bina&site yönetim hizmetlerini en ekonomik şekilde, yasal mevzuata uygun olarak, tam bir şeffaflık içinde, 365 gün 24 saat çalışarak yürütmektir.


VİZYONUMUZ

Vizyon, bir kurum için realist, güvenli, çekici bir gelecektir. İnsan grupları tarafından benimsenen bir idealdir, bir ümittir. Daha açık bir ifade ile Vizyon; kuruluşun "Ne olmak istiyoruz" sorusuna vereceği cevaptır.


HMC PROFESSIONAL

Temel amacı sitenin ortak ihtiyaçlarını karşılamak olan ve site sakinlerinden aldığı yetki ile ve yine sitenin kaynaklarını kullanarak hizmet üreten site yönetimleri genellikle eleştirilmektedir. Kaynakların israf edildiği, site sakinlerinin görüş ve değerlendirmelerine yer verilmediği, bürokratik anlayışla hareket edildiği, formalitelere bağlı kalmak uğruna sorun çözme anlayışının feda edildiği ve benzeri birçok eleştiri yapılmaktadır.

Artık, site yönetiminin kendisine hizmet amacıyla kurulduğu ve dolayısıyla asıl patronun kendisi olduğu bilincine ulaşan site sakinleri, kendisine sunulanla yetinmemektedir. Site yönetim şirketleri site ve site halkına hizmet için kurulmuş tüzel kişilikleri olan kurumlardır. Dolayısıyla, bu şirketler için kalite, site ve site sakinlerine sunulacak hizmetlerin istenilen özelliklere sahip olmasıdır.

Burada kalite kavramındaki etkinlik, verimlilik ve zamanında sunumunun önemi de göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında şirketler için kalite; site ve site halkına yönelik hizmetlerin kendilerinden beklenen özellikleri taşıyan, etkin ve verimli biçimde ve zamanında üretilen hizmet olmalarını gerektirmektedir.

Bir şirketin hizmetinin hizmete bağlı özellikleri taşıması, etkin, verimli ve zamanında üretilmesi de yeterli değildir. Bu hizmetin aynı zamanda site sakinlerini memnun edecek biçimde sunulması da önem arz etmektedir. Site sakinlerinin site yönetim hizmetlerinden beklentisi her geçen gün nitelik ve nicelik yönünden artmaktadır. Artık sadece daha fazla hizmet değil, daha kaliteli hizmet talep edilmektedir.

HMC BİNA&SİTE YÖNETİM, yönetim hizmetlerini sunduğu site ve bina sakinlerinin kendisinden beklediği hizmetleri kaliteli, verimli, etkin biçimde gerçekleştirmeyi ve bu çalışmalarıyla da diğer şirketlere örnek olmayı kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

PROFESYONEL EKİP

Profesyonel Hizmetler, Profesyonel Ekiplerce yürütülebilir.

Alanında kendini ispatlamış, son derece başarılı, özverili personelimizle oluşturmuş olduğumuz ekibimizle sizlere profesyonel tesis yönetimi konusunda net ve pratik çözümler sunuyoruz.

HMC Bina Yönetim, bünyesinde çalıştırdığı ekibin seçimi konusunda uzun araştırmalar ve çalışmalar yapmış en doğru çalışan, düzgün hizmet sunan bir personel yapısı oluşturmuştur. Ekibimiz dönem dönem yapılan toplantı ve konferanslar ile profesyonel tesis yönetimi konusundaki yenilikçi bilgiler ile daha donanımlı bir hale getirilmektedir.

Şirketimizin bünyesinde birçok değişik alanda işinde son derece deneyimli elemanlarımız bulunmaktadır. Profesyonel tesis yönetimi konusunda üzerine düşeni en iyi şekilde yapmaya hazır olan personelimiz ile tesisinizin yönetiminize talibiz.HMC PROFESSIONALHMC PROFESSIONAL

İLKELERİMİZ

 • Sürekli gelişime ve değişime açık olmak
 • Adil ve tarafsız olmak
 • Katılımcı ve paylaşımcı yönetim
 • Site odaklı olmak ve site sakinlerinin memnuniyetini ön planda tutmak
 • Toplumun değer yargılarına saygılı olmak
 • Şeffaflık
 • Hesap verilebilirlik
 • Etkin verimli ve adil kaynak kullanımı
 • Denetlenebilir ve ulaşılabilir olmak
 • İnsan haklarına saygılı olmak
 • Dürüstlük
 • Çevreye duyarlılık
 • Çağdaşlık
 • BASINDA BİZ

  HMC PROFESSIONAL

  Basında HMC

  BOSS Dergisinde yer alan röportajımız

  HMC PROFESSIONAL

  Basında HMC

  BOSS Dergisinde yer alan röportajımız

  HMC PROFESSIONAL

  Basında HMC

  BOSS Dergisinde yer alan röportajımız

  HMC PROFESSIONAL

  Basında HMC

  BOSS Dergisinde yer alan röportajımız

  BİZİ İZLEYİN
  Sizleride referanslarımız arasında görmek istiyoruz.
  HMC Professional markasının ayrıcalıklı hizmetlerinden
  yararlanmada geç kalmayın.