İLAÇLAMA HİZMETLERİİLAÇLAMA HİZMETLERİ

Haşere, insanların yaşadığı ve kullandığı her yerde mutlaka bulunan canlı çeşitlerinin genel adıdır. Genel itibarıyla haşereleri 4 grupta sıralayabiliriz: 1.Uçan Haşere, 2.Yürüyen Haşere, 3.Kemirgen Haşere, 4.Sürüngen Haşere

Haşere kontrolü ise bir şekilde insanlara, hayvanlara, bitkilere, yiyecek-içeceklere, kısacası her tür canlıya ve nesneye zarar veren her tip haşerenin tespiti ve yok edilmesi anlamına gelir.

Dünyanın en hızlı üreyen, en dayanıklı ve en ısrarlı canlıları olan haşerelerin büyük çoğunluğu genellikle havaların ısınmasıyla ortaya çıksa da dört mevsim varlıklarını devam ettirenleri de vardır.

HMC PROFESSIONAL
Doğrudan insanlara saldırsa da saldırmasa da hemen hemen bütün haşereler taşıdıkları virüs ve bakterilerle salgın oluşturabilecek kadar ciddi tehlike potansiyeline sahiptir. Ayrıca insanlar açısından çok da hoş olmayan görünümleriyle yaşam ve çalışma ortamı kalitesini tehdit ederler.

Bu zararlı mahlukatlardan kurtulmak için Pest Kontrol ((haşere kontrolü) kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.

HMC PROFESSIONAL’in Zararlı Kontrolü, ailenizi hem zararlı hem de rahatsız edici zararlılarından korumak için çeşitli hizmetler sunar. Aktif bir istilaya durumun da, ya da sadece haşeresiz bir evde gönül rahatlığı istiyorsanız, etkili ve bütçe dostu haşere kontrol programlarımızı tercih edebilirsiniz.

HMC PROFESSIONAL

HMC PROFESSIONAL bünyesinde T.C Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Gıda Tarım Örgütü (FAO) Standartlarına ve Talimatlarına uygun olarak, insan sağlığına zararsız, doğaya ve hayvanlara saygılı bir ilaçlama hizmetini sağlanmaktadır.

Uzmanlarımız tarafından hazırlanan Pest Kontrol (Haşere Kontrolü) Planına uygun olarak dış çevre, yeşil alan, bina içi, depo alanları için farklı uygulamalar yapılır. Ortak alan haşere ve kemirgen ilaçlamaları kontrol ve denetimi yıl boyu sürekli olarak yapılır.


Genel olaral İlaçlama Hizmetleri kapsamında sunduğumuz
hizmet başlıklarını şu şekilde sıralandırabiliriz:

  1. UÇAN HAŞERE İLE MÜCADELE
  2. YÜRÜYEN HAŞERE İLE MÜCADELE
  3. KEMİRGEN İLE MÜCADELE
  4. SÜRÜNGEN İLE MÜCADELESizleride referanslarımız arasında görmek istiyoruz.
HMC Professional markasının ayrıcalıklı hizmetlerinden
yararlanmada geç kalmayın.