PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİPROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

HMC PROFESSIONAL Temizlik; -apartman, site, residence, plaza, iş merkezi ve toplu konutlarda- bina içi, merdiven daireleri, tırabzanlar, dam, bodrum, dış cephe, iç cephe cam temizliği, park, bahçe, sosyal tesis temizliği, bina mıntıka temizliği, kapalı ve açık otopark temizliği, ortak alanların temizliği, çöp toplama ve kaba inşaat temizliği hizmetleri sunmaktadır.

HMC PROFESSIONAL

Hijyen prosedürlerine bağlı kalınarak, detaylı iş planları oluşturulmakta, temizlik ürünlerinde güvenlik sertifikasyonuna sahip malzemeler kullanılarak profesyonel makine ve ekipmanlar ile temizlik faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

HMC PROFESSIONAL Temizlik olarak binalar ve tesisler için verdiğimiz profesyonel temizlik hizmetleri bu tesislerin ihtiyaçlarının titizlikle analiz edilmesi ve karşılanması esaslarına dayanır.

HMC PROFESSIONAL Temizlik bünyesinde çalıştırılan tüm personeller 4857 sayılı iş kanununa ve 6331 sayılı iş sağlığı güvenliği kapsamında hizmet verir. Tüm ekibimize öncelikle profesyonel temizlik eğitimi verilier ve iş güvenliği sertifikasyonu aldırılır.


HMC PROFESSIONAL

Genel olaral Teknik İşletim Ve Bakım Hizmetleri kapsamında sunduğumuz
hizmet başlıklarını şu şekilde sıralandırabiliriz:

  1. TESİS ORTAK ALAN - DIŞ ALAN & ÇEVRE BAKIMI
  2. TESİS KAPALI OTOPARK ZEMİN YIKAMA
  3. TESİS SOSYAL TESİS BAKIM VE DÜZENLEMESİ
  4. METAL YÜZEYLER TEMİZLİK VE BAKIMLARI
  5. HİJYENİK BÖLGELER TEMİZLİĞİ
  6. HAVUZ TEMİZLİĞİ
  7. İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
  8. TESİS DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİSizleride referanslarımız arasında görmek istiyoruz.
HMC Professional markasının ayrıcalıklı hizmetlerinden
yararlanmada geç kalmayın.