BAHÇE VE PEYZAJ HİZMETLERİBAHÇE VE PEYZAJ HİZMETLERİ

Özellikle sitelerde, binalarda ve apartmanlarda karşımıza çıkan bahçeler; bakımlı ve güzel görünümü sayesinde dışarıdan bakıldığı zaman ilgili yaşam alanının kalitesini yansıtmaktadır. İnsanların adeta ruhunu açan ve gönlünü hoş eden bir yapıda olan bahçeler; yaşam kalitesini de doğal olarak bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Yaşam alanlarında bakım, temizlik ve güvenlik kadar öneme sahip olan bahçeler; insanların istekleri ve arzuları doğrultusunda, göz zevkine hitap edecek şekilde oluşturulmaktadır.

HMC PROFESSIONAL

Bu doğrultuda bahçelere peyzaj çalışması yapılmakta ve bahçenin bir bütün olarak göze hoş gelen bir görüntüye sahip olması amaçlanmaktadır. Ancak her ne kadar güzel olsa da; bakımsız bir bahçe zamanla kötü görünüme neden olmaktadır. Bu yüzden bahçelerin bakımının da düzenli olarak, periyodik aralıklarla yapılması gerekmektedir. Bahçe bakımı ve peyzaj çalışmaları; ilgili binanın ya da sitenin yönetimini üstlenmiş olan kurum tarafından yapılmalıdır.

Bina ve site yönetimi gibi alanlarda üst düzey bir şekilde hizmet veren firmamız; bakım ve onarım çalışmalarında bahçeleri de kesinlikle atlamamaktadır. Bahçe bakımını sizin adınıza, bina ya da site yönetimini üstlenmiş olan firmamız yapmaktadır. Bu sayede bahçelerin görünümü de hiçbir zaman bozulmamakta ve aynı şekilde göze hoş gelen bir şekilde insanların karşılarına çıkmaktadır.

HMC PROFESSIONAL

Bahçe bakımını profesyonel ellerle yapan firmamız; çiçek, ağaç ve bitki dikimi konusunda da hizmet vermektedir. İnsanların isteklerine ve arzularına uygun bir şekilde peyzaj çalışması yapan firmamız; bahçenin düzenlenmesi ve bahçedeki su giderlerinin bakımının yapılması gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır. Böylece bina ya da site sakinlerinin daha doğal ve ferah bir ortamda yaşamaları için elinden geleni yapmaktadır.


Genel olaral Bahçe Ve Peyzaj Hizmetleri kapsamında sunduğumuz
hizmet başlıklarını şu şekilde sıralandırabiliriz:

  1. BAHÇE VE PEYZAJ PLANLAMA
  2. BİTKİLENDİRME VE PERİYODİK BAKIM
  3. ÇİMLENDİRME VE PERİYODİK BAKIM
  4. AĞAÇLANDIRMA VE BUDAMA
  5. RULO ÇİM UYGULAMALARI
  6. İÇ VE DIŞ MEKÂN BİTKİ TEMİNİ
  7. OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ
  8. BAHÇE DUVARI UYGULAMALARI
  9. BAHÇE MOBİLYALARI TEDARİKİ VE BAKIMI
  10. OYUN ALANLARI PLANLAMA VE TEDARİKSizleride referanslarımız arasında görmek istiyoruz.
HMC Professional markasının ayrıcalıklı hizmetlerinden
yararlanmada geç kalmayın.